Ligue 1-Mbappé pomáhá vyrovnat + penaltový rozstřel, Paris vede obrat 2-1

Ve 21:00 místního času ve Francii začne těžiště 10. kola sezóny L21 1 v sezóně 2021/22. Paris Saint-Germain zvrátila doma Angers 2-1. Fergini otevřel skóre. Mbappé pomohl Danilovi k vyrovnání a skončil. Trestný kop udeří za všech okolností. Mbappé dresy

Paris zaznamenala 13 vítězství a 1 remízu proti Angers 14krát a v posledních 12 zápasech vyhrála všech 12 her. Messi a Neymar vynechali hru, Mbappe vedl start a Donnarumma střežil branku.

Ve 26. minutě Angers málem vstřelil první gól. Baufar volejbal po nepřetržitém úniku z levé strany pokutového území. Míč promnul pravou tyč a vyrazil mimo základní čáru. Angers vstřelil branku ve 36. minutě, Baufar centroval z pravé strany a Fergini získal bod zezadu. Angers vedli Paříž 1: 0! Paris Saint-Germain dresy

Ve 44. minutě Diallo přihrál míč do pokutového území, Herrera z dalekého rohu hlavičkoval lob, aby skóroval, ale ofsajd byl v první půli neplatný. Paris 0: 1 za Angers v prvním poločase. Dresy na fotbal

V 54. minutě Capelle chyboval ve vyrovnání, Rafinha trefil míč a míč promnul pravou tyč a vyrazil mimo základní čáru. V 57. minutě zahrával Mbappe volný kop před pokutovým územím a míč byl o něco výše než břevno. Bernat sestoupil z lavičky a vrátil se po 13 měsících.

Paris v 69. minutě vyrovnala, Mbappé vnikl do pravé strany pokutového území a udělal 45stupňový kříž. Danilo skóroval hlavou a v Paříži skóroval 1: 1. V 84. minutě Mbappe udělal přihrávku zleva. Icardi zamířil míč na Kaplovu paži. Poté, co se VAR ohlédl, rozhodčí zahrál pokutový kop. -1 Super Ange!

V 88. minutě Paris téměř prodloužil skóre, Mbappe udělal přihrávku zleva a Wijnaldum hlavičkou trefil brankovou tyč. Paris 2-1 Lecco Angers získalo všechny tři body a nadále vedlo průběžné pořadí.